Nakupování zabezpečení

Zabezpečení
Používáme nejmodernější šifrovací technologii k ochraně vašich kreditních karet a osobních údajů. Objednávku můžete zadat pomocí šifrování Secure Socket Layer (SSL).

Digitální certifikáty šifrují data pomocí technologie SSL, což je standardní průmyslová metoda pro ochranu webové komunikace. Protokol zabezpečení SSL poskytuje šifrování dat, ověřování serveru, integritu zpráv a volitelné ověřování klienta pro připojení TCP / IP. Vzhledem k tomu, že SSL je zabudován do všech hlavních prohlížečů a webových serverů, jednoduchá instalace digitálního certifikátu zapne jejich možnosti SSL.

SSL přichází ve dvou silách, 40-bit a 128-bit, které se vztahují k délce "session key;" generovány každou šifrovanou transakcí. Čím delší je klíč, tím obtížnější je prolomit šifrovací kód. Naše webové stránky používají 128bitové šifrování. Většina prohlížečů podporuje 128bitové relace SSL, což je několikrát silnější než 40bitové relace.

Bezpečné zajištění nákupu
Abychom zabránili neoprávněnému přístupu, udrželi přesnost dat a zajistili správné používání informací, zavedli jsme to, co považujeme za vhodné fyzické, elektronické a manažerské postupy pro ochranu a zabezpečení informací, které shromažďujeme online. V souladu se zákonem o spravování spravedlivého úvěru vás banka nemůže činit odpovědnou za více než 50 dolarů podvodných poplatků. V případě neoprávněného použití vaší kreditní karty musíte informovat svého poskytovatele kreditní karty v souladu se svými pravidly a postupy pro podávání zpráv.

smdsinaisynagevathayerbusinessthepartneringinitiative
Copyright © 2020 Levnebotyonline All Rights Reserved