O nás

Proč nakupovat u nás?
Vítejte na levnebotyonline.com, nejlepší oficiálně licencované značky boty shop online. Jsme lidé, kteří si každý den opravdu užívají. Zavázali jsme se, že vám poskytneme ty nejlepší služby zákazníkům a budeme se těšit na vaše podnikání. Jsme hrdi na to, že neseme jen velký výběr špičkových tenisek pro muže, ženy a děti, ale také špičkové politiky v oblasti služeb zákazníkům, lodní dopravy a návratu.
Služby zákazníkům
Zavázali jsme se k Vaší spokojenosti a pokaždé, když nás kontaktujete jako příležitost vybudovat vztah. Jsme také nakupující a jsme odhodláni dodávat našim zákazníkům takový nákupní zážitek, jaký bychom chtěli mít. Pokud vaše očekávání nejsou překročena a pokud se nebudete těšit na návrat, pak jsme neudělali svou práci!
30denní bezstarostný návrat
Naší hlavní prioritou je poskytovat co nejlepší služby a pokud nemilujete to, co jste si objednali, nechceme, abyste si to nechali. Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni se svým nákupem, můžete zboží (položky) vrátit v původní podmínce pro plnou náhradu.
Obchod s důvěrou
Ochrana vašeho soukromí je pro nás nanejvýš důležitá. Používáme nejmodernější technologii šifrování (SSL) k ochraně vašich kreditních karet a osobních údajů. Vaše informace jsou 100% bezpečné při nákupu u nás. Občas vám zasíláme e-maily, abychom vás upozornili na speciální prodeje nebo nové příjezdy, ale můžete se z těchto zpráv odvolat jedním kliknutím.

smdsinaisynagevathayerbusinessthepartneringinitiative
Copyright © 2020 Levnebotyonline All Rights Reserved